Tréner SSC Neapol  Francesco Calzona. FOTO: TASR/Martin Baumann

Futbalisti SSC Neapol prehrali s Atalantou, Lobotka odohral celý zápas

30.03.2024, 14:44

Mužstvo trénera Francesca Calzonu nebodovalo naplno v treťom ligovom stretnutí za sebou.

Futbalisti SSC Neapol prehrali v sobotňajšom zápase 30. kola talianskej Serie A s Atalantou Bergamo 0:3. Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka odohral v drese "Partenopei" celý duel.

Mužstvo trénera Francesca Calzonu nebodovalo naplno v treťom ligovom stretnutí za sebou. V tabuľke mu patrí siedme miesto s päťbodovou stratou na Atalantu, ktorá má zápas k dobru.

Domáci inkasovali v úvodnom polčase dvakrát. Najskôr v 26. minúte poslal hostí do vedenia Alexej Mirančuk, ten istý hráč v 45. minúte asistoval pri druhom presnom zásahu Gianlucu Scamaccu.

Neapolčania napriek aktívnej hre v druhom dejstve nedokázali duel zdramatizovať a tri body pre Atalantu poistil v 88. minúte striedajúci Teun Koopmeiners.

Serie A - 30. kolo:

SSC Neapol - Atalanta Bergamo 0:3 (0:2)

Góly: 26. Mirančuk, 45. Scamacca, 88. Koopmeiners.
S. Lobotka (Neapol) odohral celý zápas

01 - Modified: 2024-03-19 21:50:09 - Feat.: 1 - Title: Futbalistom roka sa po prvýkrát stal Stanislav Lobotka 02 - Modified: 2024-03-14 14:53:47 - Feat.: 1 - Title: Lobotka aj Soták sa tešia, ich klub zabojuje o pohárové finále. V podbrezovskej bubline sa riešila len výhra 03 - Modified: 2024-03-21 08:52:04 - Feat.: 1 - Title: Jeho výrok zľudovel. Nový futbalový kráľ Lobotka je však svetová extratrieda, prekonal aj hviezdu Bayernu 04 - Modified: 2024-03-13 14:43:43 - Feat.: 1 - Title: Nová tvár v reprezentácii: Calzona povolal do tímu Čavriča 05 - Modified: 2024-03-12 12:50:50 - Feat.: 1 - Title: Tréner Barcelony chváli Lobotku. Je to rozdielový hráč, rád by som ho videl v našom tíme, tvrdí Xavi
01 - Modified: 2024-03-21 08:52:04 - Feat.: - Title: Jeho výrok zľudovel. Nový futbalový kráľ Lobotka je však svetová extratrieda, prekonal aj hviezdu Bayernu 02 - Modified: 2024-03-18 13:58:51 - Feat.: - Title: Brať Čavriča na Euro po tom, ako odmietol prísť na zraz? Dlhé lety zaťažujú, treba to vyriešiť, tvrdí Reiter 03 - Modified: 2024-03-13 14:43:43 - Feat.: - Title: Nová tvár v reprezentácii: Calzona povolal do tímu Čavriča 04 - Modified: 2024-02-22 14:47:01 - Feat.: - Title: Doplatí na to naša repre? Odborník tlmí skepsu týkajúcu sa Calzonovej dvojúlohy: Kouč ihneď vyslal silný odkaz 05 - Modified: 2024-02-19 15:37:23 - Feat.: - Title: Neapol je momentálne v chaose. Ľudí ako Calzona či Hamšík preto v klube potrebujú, tvrdí odborník
01. máj 2024 07:52