St. Louis Blues - Chicago BlackhawksReuters

Obhajca Stanley Cupu so Slovákmi padol doma, pozrite si výsledky play-off NHL

18.04.2016, 07:33

Hokejisti Detroitu zvíťazili v treťom zápase 1. kola play off NHL na domácom ľade nad Tampou Bay 2:0 aj vďaka asistencii slovenského útočníka Tomáša Tatara. Jeho krajan Tomáš Jurčo nehral. Hráči Red Wings tak znížili stav v sérii na 1:2, zápas číslo štyri je na programe v noci na stredu.

Obhajca titulu Chicago prehral v treťom dueli štvrťfinále Západnej konferencie na domácom ľade so St. Louis 2:3, hoci po dvoch tretinách viedol 2:1. V sérii Chicago prehráva 1:2. Slovenský krídelník Marián Hossa odohral za Blackhawks takmer 16 minút, vyslal na bránku súpera dve strely, ale bodovo sa nepresadil a zaznamenal jeden mínusový bod. Jeho spoluhráč Richard Pánik absolvoval na ľade takmer 7 minút, ani on nebodoval.

New York Islanders doma zdolali Floridu 4:3 po predĺžení, v sérii vedú 2:1.

1. kolo play off NHL
      tretie zápasy štvrťfinále Východnej konferencie

Detroit - Tampa Bay 2:0 (za domácich TATAR 0+1)

/stav série: 0:2/

01 - Modified: 2024-05-06 13:59:39 - Feat.: - Title: Svetová špička zo zámoria. V Bratislave sa proti Slovákom predstaví kandidát na zlato s hviezdnymi menami 02 - Modified: 2024-05-05 18:49:04 - Feat.: - Title: Kanada vyhrala finále nad USA, titul oslavuje po troch rokoch 03 - Modified: 2024-05-05 18:33:11 - Feat.: - Title: Fíni majú v nominácii štyroch hráčov z NHL a 17-ročného Heleniusa 04 - Modified: 2024-05-06 08:56:27 - Feat.: - Title: Slovenský obranca Radivojevič sa dostal do All Star tímu Majstrovstiev sveta v hokeji 05 - Modified: 2024-05-06 08:58:17 - Feat.: - Title: Mladí Slováci vzdorovali silným Švédom 49 minút, potom sa im medailový sen rozplynul
06. máj 2024 21:36