Hossa s Kopeckým nebodovali, brankár Budaj opäť len na striedačke

11.11.2013, 06:00

Len dvaja slovenskí hokejisti sa predstavili v zámorskej NHL v noci na pondelok. Ani jeden z nich sa ale bodovo nepresadil, útočníka Chicaga Mariána Hossu potešilo aspoň víťazstvo proti Edmontonu v gólovo bohatom zápase 5:4. Hossa strávil na ľade takmer dvadsať minút a hoci bol strelecky aktívny (4 strely), ani jedna z nich si cieľ nenašla.

Tomáš Kopecký, ktorý sa konečne presadil v predchádzajúcom stretnutí proti Ottawe (asistencia) proti NY Rangers vyšiel opäť naprázdno. Panteri prehrali 3:4 a výsledkom Kopeckého snahy počas vyše 16-minútového pobytu na ľade boli dve strely.

Montreal si doma poradil s NY Islanders 4:2, v jeho bránke šancu znova nedostal Peter Budaj.

výsledky:

Montreal - NY Islanders 4:2, New Jersey - Nashville 5:0, NY Rangers - Florida 4:3, Chicago - Edmonton 5:4, Winnipeg - San Jose 5:4 pp a sn, Colorado - Washington 4:1, Anaheim - Vancouver 3:1

01 - Modified: 2005-09-05 14:55:00 - Feat.: 0 - Title: Po ťažkom úraze spontánna pomoc hráčov NHL pre malého Martina Joppu
01 - Modified: 2024-06-16 06:00:01 - Feat.: - Title: Edmonton deklasoval vo štvrtom finále Floridu, McDavid prekonal rekord 02 - Modified: 2024-06-03 14:04:19 - Feat.: - Title: Zadrhni sa rubľami! Slovenský obranca podpísal v Rusku a hlási: Ľudia mi želajú smrť 03 - Modified: 2024-05-31 13:53:48 - Feat.: - Title: Na východe sa pripravuje miliónová dražba. Známu hokejovú arénu dobehli financie a nesplácaný úver 04 - Modified: 2024-05-30 05:54:31 - Feat.: - Title: Slovenský hokejista Pekarčík podpísal trojročný nováčikovský kontrakt so St. Louis 05 - Modified: 2024-05-29 16:00:00 - Feat.: - Title: Hokejisti sú pre ženy doslova magnet. Čo na nich tak šialene milujeme?
17. jún 2024 02:43