TASR

Slováci zdolali v príprave Nemecko 4:3 po nájazdoch

24.04.2021, 23:42
Druhý prípravný zápas s Nemeckom odohrajú hokejisti v nedeľu o 16.00 h opäť v Piešťanoch.

Slovenskí hokejoví reprezentanti zvíťazili v treťom prípravnom zápase pred MS nad Nemeckom 4:3 po samostatných nájazdoch.

V sobotnom dueli v Piešťanoch prehrávali 0:2 i 1:3, ale dokázali skóre vyrovnať. V záverečnom rozstrele premenil v tretej sérii rozhodujúci nájazd Dávid Buc.

Zverenci trénera Craiga Ramsayho majú po troch prípravných stretnutiach na konte jedno víťazstvo po predĺžení, jedno po nájazdoch a jednu prehru po predĺžení.

Druhý prípravný zápas s Nemeckom odohrajú v nedeľu o 16.00 h opäť v Piešťanoch.

01 - Modified: 2024-07-02 20:10:08 - Feat.: - Title: Hokejista Tomáš Tatar podpísal ročnú zmluvu s New Jersey Devils. Sme nadšení, reaguje zámorský klub 02 - Modified: 2024-07-02 14:33:24 - Feat.: - Title: Montreal vidí v Slafkovskom vodcu, superzmluva je dôkaz. Tlak zvláda, má vhodnú povahu, hodnotí Marcel Hossa 03 - Modified: 2024-06-29 17:14:49 - Feat.: - Title: Klub Utah v NHL vystužil defenzívu, získal Sergačova z Tampy a Marina z New Jersey 04 - Modified: 2024-06-25 06:24:55 - Feat.: - Title: Florida po prvýkrát oslavuje zisk Stanleyho pohára. Ovládla duel proti Edmontonu 05 - Modified: 2024-06-19 05:16:00 - Feat.: - Title: Edmonton uspel na Floride a znížil stav série, zažiaril štvorbodový kapitán
03. júl 2024 12:20