USA Sports

Dramatický zápas v Pittsburghu. Capitals si uchmatli víťazstvo v úplnom závere

02.05.2018, 07:11
Štvrtý duel je na programe v noci na piatok opäť v Pittsburghu.

Hokejisti Washingtonu Capitals zvíťazili v treťom zápase semifinále play off Východnej konferencie zámorskej NHL na ľade Pittsburghu Penguins 4:3 a v sérii sa ujali vedenia 2:1.

O triumf Caps nad dvojnásobnými obhajcami Stanleyho pohára sa víťazným gólom zaslúžil Alexander Ovečkin v 59. minúte. Štvrtý duel je na programe v noci na piatok opäť v Pittsburghu.

Winnipeg zvíťazil v treťom stretnutí semifinále play off Západnej konferencie na domácom ľade nad Nashville 7:4 a v sérii vedie 2:1. V zostave Jets opäť chýbal slovenský útočník Marko Daňo. Domáci prehrali úvodnú tretinu 0:3, druhú vyhrali 4:0.

V tretej dvadsaťminútovke po vyrovnaní hostí na 4:4 to zobral do rúk domáci kapitán Blake Wheeler a dvoma gólmi nasmeroval Jets k dôležitému víťazstvu. Zápas číslo 4 sa opäť hrá vo Winnipegu v noci na piatok.

2. kolo play off NHL
      semifinále Východnej konferencie - 3. zápas:
      Pittsburgh - Washington 3:4 /stav série: 1:2/

semifinále Západnej konferencie - 3. zápas:
      Winnipeg - Nashville 7:4 /stav série: 2:1/

01 - Modified: 2024-09-28 06:26:42 - Feat.: - Title: Okuliar strelil svoj prvý gól v príprave NHL, Florida však prehrala s Carolinou 2:8 02 - Modified: 2024-09-27 12:14:29 - Feat.: - Title: Slovan získal skúseného reprezentanta. V extralige sa predstaví Richard Pánik 03 - Modified: 2024-09-26 20:03:41 - Feat.: - Title: Slovenský talent srdnato bojuje o svoje miesto v NHL. Je to veľký prísľub pre náš hokej, chváli ho Feneš 04 - Modified: 2024-09-25 18:01:58 - Feat.: - Title: Hororový vstup do sezóny i búriaci sa diváci. Akcionárov sa treba spýtať, kam klub smeruje, vraví Radivojevič 05 - Modified: 2024-09-24 05:37:56 - Feat.: - Title: Samuel Honzek trikrát asistoval, Calgary zdolalo Edmonton
29. september 2024 02:21