Belgický reprezentant sa ešte na ihrisku pozrel, ako Jorginho z pokutového kopu zvyšuje na 2:0, a potom odkríval preč. Nahradil ho Kai Havertz, autor tretieho gólu do siete Malmö.Reuters

Problémy Chelsea po štyroch góloch. Werner a Lukaku budú chýbať, vie kouč

22.10.2021, 00:00
iDnesiDnes
Porazili súperov. Trénerovi však budú v nasledujúcich zápasoch chýbať dvaja hráči, o ktorých prišiel klub už po prvom polčase.

Pre výsledok sa futbalový tréner Thomas Tuchel stresovať nemusí. Chelsea v Lige majstrov porazila Malmö s prehľadom 4:0, lenže problémy sa objavili inde. Ešte v prvom polčase londýnsky klub prišiel o zranených útočníkov Romelua Lukakua s Timom Wernerom.

„Romelu si podvrtol členok, keď bol faulovaný. Timo má svalové zranenie v oblasti stehenného svalu. Budeme potrebovať podrobnejšie vyšetrenie, avšak pár zápasov budú chýbať,“ opísal situáciu Tuchel....

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
01 - Modified: 2024-09-23 18:51:00 - Feat.: - Title: Žilina zostáva naďalej pevne etablovaná medzi svetovou špičkou. Nebojme sa dávať šancu mladým, nabáda Goffa 02 - Modified: 2024-09-19 05:25:41 - Feat.: - Title: Voyo dnes vysielalo prémieru Slovana v Lige majstrov, prenos však počas zápasu vypadol 03 - Modified: 2024-09-17 17:49:17 - Feat.: - Title: Poslanci v závere utorkového rokovania diskutovali o príspevkoch na šport 04 - Modified: 2024-09-16 07:14:29 - Feat.: - Title: Dominika Cibulková naspäť na tenisovom kurte! Ako dnes vníma športový svet? 05 - Modified: 2024-09-13 19:10:50 - Feat.: - Title: Veľká pocta, ale aj záväzok. Slovenský talent sa dostal medzi najlepších futbalových tínedžerov súčasnosti
28. september 2024 20:16